| Dimensiuni | 15 × 150 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 5201769111517 |
| Material | Metal, Sticla |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Pendul de interior Irma – Art. 4294700, Viokef, Auriu
811,15 lei
811,15 lei
| Dimensiuni | 15 × 150 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 5201769111517 |
| Material | Metal, Sticla |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |