| Dimensiuni | 8 × 3,2 × 140 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Cupru |
| EAN | 5201769080349 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Pendul de interior Elliot – Art. 4201702, Viokef, Cupru
423,07 lei
423,07 lei
| Dimensiuni | 8 × 3,2 × 140 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Cupru |
| EAN | 5201769080349 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |