Maytoni MOD210PL-L39B3K este un pendul modern care poate fi utilizat(a) pentru iluminat birou, dormitor, living si spatii comerciale. Cu un consum de doar 39 Wati, puteti ilumina o suprafata de 27.5 metri patrati. Culoarea luminii este placuta ochiului: 3000 Kelvin. Este construit(a) din metal si sticla pentru a-i conferi rezistenta si pentru a-i permite sa lumineze cat mai puternic.
| Numar de becuri | 1 bec |
| Inaltime | 1375 mm |
| Lungime | 980 mm |
| Putere maxima/ dulii | 1x LED, 39W |
| Becuri incluse | Da |
| Intensitate luminoasa | 4800lm |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tip dulie | LED |
| Culoarea corpului | negru |
| Culoarea abajurului | transparent |
| Materialul corpului | metal |
| Materialul abajurului | sticla |
| Dimmabil | Nu |
| Stil | Modern |
| Factor de protectie | IP20 |











