Pendul modern recomandat pentru interioare in trend.
| SKU | MOD280PL-L30B3K |
|---|---|
| Brand | MAYTONI |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Diametru Exterior | 60 cm |
| Tensiune nominala | 220-230 V |
| Stil | Modern |
| Putere maxima w | 30W |
| Flux luminos | 1400 lm |
| Garantie | 2 ani |
| Inaltime | maxim 300 cm |
| Material Abajur | Aluminiu |
| Culoare Structura | Negru |
| Zona | Dormitor | Living |
| Sursa | Inclusa |















