Lustra de interior Estanterios cu structura din aluminiu, oțel și plastic și cu finisaj culoare satinat este alegerea perfectă pentru un interior modern.
Lustră Estanterios – Art. 39906, Eglo, satinat
2.032,60 lei
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 108 × 4,5 × 150 cm |
| Brand | Eglo |
| Culoare | satinat |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Culoarea luminii | 3000K |
| Material | Aluminiu, Plastic, Oțel |





