Lampa suspendată TAMARESCO are un abajur oval de catifea gri, cu o suprafață interioară de culoare argintie și un baldachin din nichel mat. Abajurul are un design plisat și finisaj catifelat pentru a crea un aspect elegant și sofisticat. Lampa cu pandantiv se integrează în interioarele moderne, oferind un iluminat atractiv în sufragerie sau peste o masă lungă din sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior TAMARESCO – Art. 39773, Eglo, Nichel mat
965,97 lei
| Greutate | 3,346 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 102 × 30 × 150 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 2X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Catifea |
| EAN | 9002759397739 |





