Lampa suspendată STYPE are trei abajururi negre în formă de romb. Ramele geometrice au o aranjare dinamică și creează un joc fascinant de lumini și umbre atunci când lumina este aprinsă. Lampa suspendată are un baldachin dreptunghiular negru cu cabluri textile de aceeași culoare. Pandantivul are un design modern care completează orice stil interior și oferă o iluminare atrăgătoare în sufragerie sau peste o masă lungă din sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior STYPE – Art. 43693, Eglo, Negru
802,26 lei
| Greutate | 3,73 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 96 × 20 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759436933 |



