Lampa suspendată SARNARRA are trei abajururi din sticlă neagră fumurie suspendate de un baldachin din metal negru. LED-urile integrate produc o lumină albă caldă plăcută și sunt reglabile cu ajutorul unui variator rotativ de coordonare pe perete. Cele trei nuante de sticla cu forme diferite creeaza un efect deosebit de sofisticat si un aspect elegant. O caracteristică specială de design a acestei lămpi este becul ascuns, care permite sticlei să devină proprie. Lampa cu pandantiv are un design simplu care oferă iluminare clasică pentru casa ta, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie.
Lustră de interior SARNARRA – Art. 39784, Eglo, Negru
1.728,57 lei
| Greutate | 6,065 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 3X6W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă aburită |
| EAN | 9002759397845 |




