Lampa suspendată cu LED PUEBLA are un profil LED din metal negru suspendat pe două cabluri metalice. Cele trei elemente LED dreptunghiulare sunt compensate și conferă luminii designul geometric. LED-urile integrate sub capacele albe din plastic produc o lumină albă caldă plăcută și sunt reglabile cu ajutorul unui variator rotativ de coordonare pe perete. Produsul are un design minimalist si modern care ofera iluminare clasica pentru orice spatiu, fie in living, fie peste o masa lunga din sufragerie.
Lustră de interior PUEBLA – Art. 39798, Eglo, Negru
1.625,87 lei
| Greutate | 3,476 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 5 × 130 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 35W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Plastic |
| EAN | 9002759397982 |



