Lampa suspendată JUBILY are un cadru solid din oțel, finisat în negru, cu trei cuști delicate de sârmă placată cu zinc, care completează aspectul unic al lămpii. Lampa suspendată în stil industrial creează un iluminat de excepție în orice cameră, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior JUBILY – Art. 43663, Eglo, Negru
609,07 lei
| Greutate | 3,591 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 77 × 14,5 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel |
| EAN | 9002759436636 |




