Lampa suspendată cu LED CADINARO are un inel de lumină realizat din furnir de stejar și metal cu finisaj în stil beton. Inelul LED este suspendat de baldachinul metalic rotund de culoarea betonului cu trei cabluri negre. LED-urile integrate sub difuzorul alb din plastic produc o lumină albă caldă plăcută și sunt reglabile cu ajutorul unui variator rotativ de coordonare pe perete. Cu amestecul său de finisaje din lemn și beton, lumina suspendată are un aspect convingător și se îmbină cu tendințele moderne de locuit, creând o caracteristică distinctivă, atrăgătoare, fie în camera de zi sau în sufragerie.
Lustră de interior CADINARO – Art. 39896, Eglo, Gri, maro
1.016,81 lei
| Greutate | 2,378 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 cm |
| Culoare | Gri, Maro |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 36W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Plastic |
| EAN | 9002759398965 |




