| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 17 × 7 × 23 cm |
| Culoare | Bronz |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681164289 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior ZEN – Art. 01-4476, Redo, Bronz
772,59 lei
100 în stoc







