| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6 × 2,8 × 68 cm |
| Culoare | Bronz |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681164265 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior WALLIE – Art. 01-4475, Redo, Bronz
318,04 lei
304 în stoc





