Aplică/Plafonieră dreptunghiulară din metal negru și ardezie multicoloră, cu cadru acrilic opal. Lumină LED 52W, 947 lm, variație de culoare CCT, 3000/4000/6000K. Selectarea temperaturii culorii CCT se face de la comutatorul de perete cu apăsări succesive de taste. Funcție de memorie inclusă.
Aplică de interior STONE – Art. 803526, Schuller, Negru
1.570,42 lei
| Greutate | 2,28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 61 × 15 × 6 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal, Ardezie sintetică |
| Culoare lumina | 3000-6000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






