Aplică cu o sursă de lumină, din metal, finisaj crom. Abajur sferic din policarbonat cu diametrul de Ø20 cm, cu interior texturat și elemente metalice cromate. LED de 9.6 W. 3000K. 672 lm.
Aplică de interior SPHERE – Art. 793371, Schuller, Crom
1.274,12 lei
| Greutate | 1,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 24 × 20 × 26 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |







