Aplică din aluminiu și metal, finisaj negru mat. Braț cu difuzor silicon opal și sferă cu difuzor acrilic. LED 17W, 1300 lm, 3000K.
Aplică de interior ONLINE – Art. 379533, Schuller, Negru
669,65 lei
| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 121 × 13 × 7 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal, acrilic, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |







