| Greutate | 2,58 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 57 × 19 × 15 cm |
| Brand | Incanti |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6.42168E+12 |
| Material | Cristal, Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere |
Aplică de interior OBLIGE – Art. IOB W 11, Incanti, Auriu
716,88 lei
Stoc epuizat







