| Greutate | 1,21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 19 × 12 × 9,5 cm |
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681156178 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior LUMIEN – Art. 01-4323, Redo, Auriu
386,94 lei
200 în stoc







