| Greutate | 1,21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 19 × 12 × 9,5 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681156161 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior LUMIEN – Art. 01-4322, Redo, Alb
380,98 lei
100 în stoc




