Aplică LED, din aluminiu și metal cromat. Difuzor opal policarbonat. 2 becuri LED de 5.3W. 742 lm. 4000K
Aplică de interior LUCILA – Art. 324190, Schuller, Crom
405,94 lei
| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 18 × 10 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Crom |
| Material | Aluminiu, Metal, Policarbonat |
| Culoare lumina | 4000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





