Aplică orientabilă pentru interior, echipată cu LED COB, structură din aluminiu turnat sub presiune vopsită în câmp electrostatic negru mat, dispersor din policarbonat satinat.
Aplică de interior KEEN – Art. 01-3764, Smarter, Negru
376,74 lei
55 în stoc
| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 26 × 21 × 9 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Negru |
| EAN | 6421681143475 |
| Material | Aluminiu, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |






