Aplică orientabilă pentru interior, echipată cu LED COB, structură din aluminiu turnat sub presiune vopsită în câmp electrostatic alb mat, dispersor din policarbonat satinat.
Aplică de interior KEEN – Art. 01-3763, Smarter, Alb
376,74 lei
50 în stoc
| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 26 × 21 × 9 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alb |
| EAN | 6421681143451 |
| Material | Aluminiu, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |




