Aplică pentru exterior echipată cu LED-uri SMD, corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic alb mat, dispersor din policarbonat opal. Circuit LED ușor de înlocuit.
Aplică de exterior SCUDO – Art. 90190, Smarter, Alb
165,07 lei
44 în stoc
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23 × 11 × 11 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alb |
| EAN | 6421681099406 |
| Material | Aluminiu |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP54 |






