Aplică pentru exterior echipată cu LED-uri SMD, corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic gri închis, dispersor din policarbonat opal.
Aplică de exterior Ilius – Art. 90362, Redo, LED 10W IP54 3000K , Dark Grey
389,57 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 9,2 × 13,4 × 26,5 cm |
| Culoare | Dark Grey |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 15W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 100-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 54 |
| EAN | 6421681116042 |







