Aplică pentru exterior cu distribuție luminoasă directă/indirectă echipată cu LED-uri SMD. Corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic gri închis, dispersoare din policarbonat opal.
Aplică de exterior Dash – Art. 90408, Redo, LED 15.5W IP65 4000K , Dark Grey
505,79 lei
131 în stoc
| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 8 × 37,5 cm |
| Culoare | Dark Grey |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 15, 5W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 4000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 65 |
| EAN | 6421681116158 |






