Aplică cu spot orientabil pentru exterior echipată cu LED COB, corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic gri închis, dispersor din sticlă transparentă.
Aplică de exterior ALAN – Art. 90632, Smarter, Gri închis
255,52 lei
396 în stoc
| Greutate | 0,55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 9,6 × 16,5 × 12 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Gri inchis |
| EAN | 6421681148548 |
| Material | Aluminiu |
| Culoare lumina | 2700K/4000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP65 |







