| Dimensiuni | 8 × 3,2 × 140 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Crom |
| EAN | 5201769079039 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Pendul de interior Elliot – Art. 4201701, Viokef, Crom
385,96 lei
385,96 lei
| Dimensiuni | 8 × 3,2 × 140 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Crom |
| EAN | 5201769079039 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |