| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 13,5 × 12 × 13,4 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681158691 |
| Clasa de protecție | IP44 |
Plafonieră de interior/Aplică de interior OPALE – Art. 01-4383, Redo, Negru
564,22 lei
200 în stoc





