| Greutate | 3,9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 36,5 × 36,4 × 12 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681156741 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior LUMIEN – Art. 01-4331, Redo, Alb
1.072,43 lei
50 în stoc






