| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 18 × 5,5 × 276,5 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681163343 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior KONOS – Art. 01-4593, Redo, Alb
543,32 lei
50 în stoc






