| Greutate | 3,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 42 × 10,7 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K/4000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681164388 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Plafonieră de interior HOVER – Art. 01-4463, Redo, Alb
1.034,94 lei
Stoc epuizat





