| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 5 × 207,15 cm |
| Culoare | Cafea |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681174219 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior CRISP – Art. 01-4754, Redo, Cafea
1.862,56 lei
32 în stoc





