Lampadar din metal și aluminiu cu finisaj negru mat sablat. Difuzor silicon opal. LED 39W.2.044-lm. 3000K. Dimabil.
Lampadar de interior DANZA – Art. 513481, Schuller, Negru
3.140,84 lei
| Greutate | 6,14 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 46 × 72 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |









