Veioză din metal și aluminiu cu finisaj negru mat sablat. Difuzor silicon opal. LED 21W. 780 lm. 3000K. Dimabil
Veioză de interior DANZA – Art. 513399, Schuller, Negru
1.155,59 lei
| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 25 × 33 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |







