Suspensie de interior formată din două discuri suspendate cu lumină perimetrală. Fabricat din metal finisat alb și negru mat. Difuzor acrilic opal. LED-uri de 9W. 530lm. 3000K. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan.
Suspensie de interior DUO – Art. 403515, Schuller, Alb/Negru
536,31 lei
| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 23 × 12 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Aluminiu, Metal, acrilic |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |







