Suspensie de interior cu 9 surse de lumină, realizată din aluminiu periat cu finisaj bronz închis. Abajur din sticlă cu efect sclipitor, placat electrolitic în nuanțe de cupru, auriu, argintiu și Abajururi clare, cu lumina LED și difuzor acrilic opal. LED 54W, 1.980 lm, 3000K. Dimabil. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește driver LED cu TRIAC și dimmer 0-10V, include un set de dimmer cu dimmer și telecomandă cu radiofrecvență, sau poate fi reglat cu un dimmer de perete TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior CHARLIZE – Art. 312394, Schuller, Multicolor
7.674,33 lei
| Greutate | 4,19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 100 × 30 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Multicolor |
| Material | Aluminiu, Sticla |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






