Plafonieră, realizată din metal și aluminiu sablat negru mat. Difuzor din silicon opal. LED 22W. 1500 lm. 3000K. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan.
Plafonieră de interior BOA – Art. 307642, Schuller, Negru
968,92 lei
| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23 × 90 × 20 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





