Plafonieră, din metal și aluminiu, cu finisaj auriu, alb și negru mat. Difuzor acrilic opal. 32W, 1900lm, 3000K. Dimabil. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește driver LED cu tip TRIAC și reglare 0-10V. Poate fi reglat cu ajutorul unui dimmer LED de perete cu aceste caracteristici.
Plafonieră de interior UMBRA – Art. 236254, Schuller, Auriu
1.718,57 lei
| Greutate | 4,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6 × 63 × 40 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Acril, Aluminiu, Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |




