Suspensie de interior mare din oțel și aluminiu, finisaj negru mat. Difuzor din silicon. Înălțimea este reglabilă. Iluminare LED 85W, CCT: 2700-5000K. 5100 lm. Dimabil. Include telecomandă. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește un dimmer și o telecomandă cu frecvență radio pentru a regla intensitatea și temperatura culorii. Compatibil cu aplicația TUYA pentru reglarea luminii de pe smartphone sau tabletă.
Suspensie de interior EVANIA – Art. 227643, Schuller, Negru
2.874,17 lei
| Greutate | 3,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 120 × 45 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu, Oțel, Silicon |
| Culoare lumina | 2700-5000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






