Aplică din oțel și aluminiu. Finisaj cu foiță de aur. Difuzor silicon opal. Elementul permite întoarcerea brațului spre dreapta sau stânga. Iluminare LED 19.5W. 900 lm. 3000K.
Aplică de interior GRAFOS – Art. 227032, Schuller, Auriu
921,51 lei
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28 × 94 × 4 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Aluminiu, Oțel, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






