Plafoniera de interior Boyal cu structura din lemn și oțel și cu finisaj culoare negru și maro este alegerea perfectă pentru un interior modern.
Plafonieră Boyal – Art. 99408, Eglo, Negru/Maro
914,11 lei
| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 78 × 40 × 9 cm |
| Brand | Eglo |
| Culoare | Maro, Negru |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Culoarea luminii | 3000K |
| Material | Lemn, Oțel |




