| Greutate | 6,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 68 × 68 × 15 cm |
| Brand | Incanti |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6.42168E+12 |
| Material | Cristal, Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere |
Suspensie de interior OBLIGE – Art. IOB PM 11, Incanti, Auriu
1.797,91 lei
8 în stoc



