| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Ideal Lux |
| Culoare | Cafea |
| EAN | 8021696313443 |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP54 |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |
Aplică de exterior ATOM – Art. 313443, Ideal Lux, Cafea
435,91 lei




