Aplică pentru exterior echipată cu LED-uri SMD, corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic gri închis, dispersor din policarbonat opal.
Aplică de exterior BLAZE – Art. 90639, Smarter, Gri închis
281,90 lei
691 în stoc
| Greutate | 6,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 13 × 11,2 × 12,5 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Gri inchis |
| EAN | 6421681148661 |
| Material | Aluminiu |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP65 |








