Aplică cu spoturi orientabile pentru exterior echipată cu LED-uri COB, senzor de prezență și crepuscular.Corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic gri închis, dispersoare din sticlă transparentă.
Aplică de exterior ALAN – Art. 90634, Smarter, Gri închis
557,96 lei
60 în stoc
| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 9,6 × 16,5 × 12 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Gri inchis |
| EAN | 6421681148586 |
| Material | Aluminiu |
| Culoare lumina | 2700K/4000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP65 |







