Lampadar pentru interior, cu brațe orientabile, echipat cu led-uri SMD, cu posibilitatea de a selecționa temperatura de culoare a luminii și dimare în 3 trepte. Structură din metal și aluminiu vopsită auriu mat, dispersoare din silicon opal.
Lampadar de interior HERALD – Art. 01-3977, Smarter, Auriu
1.150,70 lei
90 în stoc
| Greutate | 10,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175,5 × 18 × 18,5 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6421681147350 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K/4000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |








