Lampa suspendată cu LED PUEBLA are un profil LED din metal negru suspendat pe două cabluri metalice. Cele două elemente LED dreptunghiulare sunt decalate și conferă luminii designul său geometric. LED-urile integrate produc o lumină albă caldă și sunt reglabile folosind un variator rotativ de coordonare pe perete. Produsul are un design minimalist si modern care ofera iluminare clasica pentru orice spatiu, fie in living, fie peste o masa lunga din sufragerie.
Lustră de interior PUEBLA – Art. 39797, Eglo, Negru
985,29 lei
| Greutate | 2,444 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 115 × 5 × 130 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 28W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Plastic |
| EAN | 9002759397975 |




