Lampa suspendată ERRIBERA are suporturi de lămpi din metal negru care se îndoaie în jos peste o bară din lemn de culoarea stejarului. Combinația convingătoare de lemn și metal al produsului se îmbină perfect în stilurile interioare vintage. Oferă iluminat modern pentru orice spațiu, fie în sufragerie, fie peste o masă lungă din sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită 8 becuri E27.
Lustră de interior ERRIBERA – Art. 43316, Eglo, Negru
396,55 lei
| Greutate | 2,397 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,5 × 22 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 8X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Folie |
| EAN | 9002759433161 |



