Lampa suspendată IPSDEN are un element metalic alungit de culoare neagră, prevăzut cu cinci suporturi de lămpi din metal negru. Fiecare suport de lampă este înconjurat de un cadru rotund subțire din lemn de cauciuc, cu becuri expuse, care completează aspectul distinctiv al lămpii. Cu designul său minimalist și elementele naturale, pandantivul oferă iluminare modernă pentru orice spațiu, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior IPSDEN – Art. 43552, Eglo, Negru
1.005,62 lei
| Greutate | 3,442 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100,5 × 22 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 5X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759435523 |





