Aplică pentru exterior echipată cu LED-uri SMD, corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic gri închis, dispersor dublu din policarbonat opal la interior și transparent la exterior.
Aplică de exterior Sierra – Art.10. 90364, Redo, LED 10.8W IP54 3000K , Dark Grey
297,37 lei
84 în stoc
| Greutate | 0,63 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15,5 × 11,5 × 16 cm |
| Culoare | Dark Grey |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 10, 8W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 54 |
| EAN | 6421681117735 |





